З 1 червня працюватиме система відеофіксації порушень ПДР

система відеофіксації порушень ПДР

Відеосистему, яка фіксуватиме автоматично порушення ПДР, має працювати з 1 червня. Про таке рішення повідомило Держагентство інфраструктурних проєктів України на своїй офіційній сторінці в соцмережі «Фейсбук».

Попередня дата запуску була інша — 1 травня, проте вирішено було відкласти запровадження інновації на 1 місяць у звʼязку з епідемією коронавірусу. У повідомлення посадовців зокрема зазначено, що всі необхідні роботи фахівцями, які готували систему до роботи, вже завершено.

Де й скільки камер буде встановлено?

У Київській області вже встановлено 25 камер відеофіксації, ще 20 — безпосередньо у столиці. У Львівській області планують найближчим часом встановити 5 камер. До кінця 2020 року у різних регіонах має бути встановлено ще 220 КАФ.

Слід зазначити, що крім власне встановлення камер автоматичної фіксації порушень фахівці налагодили центр обробки даних, зокрема облаштувати робочі місця та встановили необхідне програмне забезпечення.

Запроваджувати систему будуть у тісній співпраці з МВС і вона, без сумнівів, запрацює у відповідності з планами та без жодних збоїв — підкреслюють посадовці Держагентства.

Які штрафи за порушення, що їх фіксуватимуть КАФ?

Камери фіксуватимуть такі порушення: