Ліміти по автоцивілці збільшуються на 30%

Ліміти по автоцивілці збільшуються

Як повідомляє українське моторне страхове бюро, 21 вересня стає чинним розпорядження Нацкомфінпослуг, яким ліміти по автоцивілці збільшуються на 30%. Зі згаданого вище дня шкода, заподіяна майну, буде коштувати до 130000 гривень, а здоров’ю та життю – до 260000.

На цьому зміни не закінчуються. Запроваджено корегувальний коефіцієнт на вартість договорів, укладених власниками електромобілів. Водіям автівок з іноземною реєстрацією радимо перестати сподіватися на повернення перехідного періоду. З 21 вересня ціни на авто страхування євро блях збільшуються в 5-10 разів.

Не залишається без змін і принцип визначення вартості договору в залежності від регіону. Прив’язка до місця реєстрації транспорту вже не діє. Коефіцієнт К2 визначають за місцем реєстрації фізичної чи юридичної особи, що використовує транспортний засіб. Число тарифних зон зменшилась від семи до шести.

Ще трохи корисної інформації для власників електромобілів. Страховики мають право застосувати знижувальні коефіцієнти, якщо страховий договір укладено лише в електронному вигляді.