Кабінет міністрів вніс зміни до порядку видачі посвідчень водія

порядк видачі посвідчень водія

Відтепер іспити в автошколах записуватимуть на відео. Після офіційного оприлюднення набудуть чинності зміни, внесені у деякі постанови кабінету міністрів. Зміни передбачають відеозапис екзаменаційного процесу. При цьому фіксуватимуться не лише дії кандидата, а й поведінка екзаменатора на протязі теоретичної та практичної частин.

Ці інновації потрібні, щоб унеможливити торгівлю водійськими посвідченнями. Ще до початку навчання групи, які будуть проходити навчання в автошколі, треба буде зареєструвати в електронній базі. Нікого не вийде записати заднім числом.

Також є інформація щодо медичних довідок. У разі виявлення медичною комісією будь-яких порушень, інформація про відхилення буде внесена у посвідчення кодовими піктограммами. Всі дані про водіїв та кандидатів будуть зберігатися в єдиній державній електронній базі даних.

Це робить неможливим складання на права без проходження навчання в автошколі. Також не буде можливості отримати посвідчення в той час, як попереднє було конфісковано за порушення. Ціни на послуги сервісних центрів щодо видачі посвідчень залишаються без змін.