Додатковий перелік повноважень патрульної поліції

Додатковий перелік повноважень патрульної поліції

Дана стаття може стати в пригоді водіям, підприємцям, будівельникам і комерційним перевізникам, оскільки розкриває зміни в правовому полі відносин громадян і поліції у в’язку з припиненням роботи Управління, що регулювало в минулому безпеку руху. Тепер частина питань, які входили до компетенції цієї структури, перекладені на патрульну поліцію.

Відомо, що в Управлінні, яке вже сьогодні отримало статус «колишнього», працювали люди-науковці, що переводили рішення щодо безпеки на дорозі у практичну площину, юристи, яким була відведена нормативно-правова частина, а також – аналітики, що збирали і аналізували статистичні дані безпеки руху та ДТП. Але з 17 вересня 2017 року побачив світ внутрішній наказ розширив можливості патрульної поліції та наділив її додатковими повноваженнями.

Для чіткого розуміння змін, які відбулися з ліквідацією попереднього органу, що забезпечував безпечний рух та регулював основні його сфери, надаємо чіткий перелік повноважень, які узгоджуватимуться виключно патрульною поліцією (ПП).

Крім того, варто звернути увагу на перелік послуг, які надаватимуться поліцією на платній основі. Серед цих послуг – виїзд-огляд спеціалістами на місце, де планується встановити об’єкт сервісу для учасників дорожнього руху, який вартуватиме 177 гривень, а також – підготовка документації на дозвіл розмістити біля дороги МАФ, яка в пакеті оцінена в 294 гривні. За супровід «негабаритного» транспорту з вантажем поліцейські «братимуть» 9 гривень за 1 км.

Детальний перелік платних послуг, а також – дізнатися про особливості подання заявки для подальшого супроводу патрульними на автомобілі зі спецсигналами транспорту з групами дітей, машин, завантажених «негабаритними» або небезпечними вантажами тощо, можна на офіційному сайті, який створений патрульною поліцією для забезпечення прозорої та ефективної діяльності.