Нерозмитнені автомобілі

Нерозмитнені автомобілі

15 червня 2017 року у Львові відбулося виїзне засідання Комітету ВРУ з питань податкової і митної політики на чолі з Ніною Южаніною. Стало відомо, що швидких рішень вирішення питань щодо автомобілів з європейськими номерами не буде. Керівниця Комітету Н. Южаніна озвучила особливості робочих планів, які врегульовуватимуть ситуацію з не розмитненими автомобілями.

Зокрема, керуючись відповідним Указом Президента щодо вжиття заходів, пов’язаних з нещодавнім введенням «безвізу», постала потреба в певних кроках Комітету, які будуть здійснені поетапно:

Після того, як проект закону буде погоджений у КМУ, з’явиться остаточний законопроект, що врегулює питання податкових амністій, легалізації або можливість використання за абонплату нерозмитнених автомобілів з євро номерами. Хоча, як зазначають у Комітеті, інші рішення також можуть бути ухвалені. Н. Южаніна переконана, що зусиллями одного Комітету з податкових та митних питань проблему вирішити неможливо.

Зазначимо, що «чутки» про те, що не розмитнені автомобілі віком до 7 років будуть «легалізовані», що їх опублікували в кількох ЗМІ і тиражують соцмережі, не є дійсністю. Введені в оману автомобілісти мають знати, що транспортні засоби, виготовлені у 2010 році і пізніше у відповідності Євро-5, пригнати і розмитнити можна за зниженими ставками можна як зараз, так і впродовж ще 18 місяців. Це можна здійснити і без нових законодавчих актів.