Оскарження постанови ДАІ

Оскарження постанови

Як виписують постанову

1. Порушнику видається квитанція.

2. Квитанція це є документ.

3. Коли оформляється квитанція, записуються дані, прізвище ініціали порушника номер транспортного засобу, пункт правил який порушив водій посилаючись на статтю КУпроАП.

4. Розписуєтесь, це дає згоду на те що ви згодні зі своїм правопорушенням, а також отримали квитанцію.

5. А вже на самій квитанції буде вказано ім'я прізвище співробітника ДАІ який поклав штраф, номер нагрудного знака, дата порушення і підпис співробітника ДАІ.

Якщо ви не є порушником та інспектор все ж оформляє протокол.Тоді вам потрібно знати загальний порядок оформлення порушення.

1. Коли складається протокол про адміністративне правопорушення, потрібно не забувати що кожне слово дуже важливе в протоколі. З правильним підходом складання протоколу можна дії співробітника ДАІ оскаржити.

Наприклад написати (я "Призвище""Имя", правила не порушував з рішенням інспектора не згоден.Прошу всі матеріали справи відправити на розгляд за місцем проживання).

2. Отбираются у вас пояснення, пояснення свідків і т.д.

3. Вам видають копію протоколу і постанову.

4. Ці матеріали відправляються відповідному органу, який розглядає справу, або до суду.

5. В кінці розглядають справу.

У вас є право оскаржити постанову протягом 10 днів. І це дозволяє призупинити виконання постанови. За цей час потрібно подати скаргу, в скарзі потрібно не забути та попросити що би призупинили виконання постанови.

Якщо раптом не вклалися в 10 днів просто до скарги напишіть ще заяву що до відновлення пропущеного терміну.І вкажіть причини - відрядження або хворіли і т.д.

Для доказу ви повинні додати копію лікарняного листка, відряджувального листа, тобто підтвердження. І коли ви підете оскаржувати свій штраф, у вас на руках буде копія протоколу та постанови на їх підставі ви подаєте скаргу.

В самій скарзі потрібно вказати всі аргументи відносно не правоти інспектора, вказавши на пункти правил дорожнього руху, також ще буде дуже добре коли ви підкріпите фото-відео матеріли, показання свідків.

Скаргу можна вручити начальнику районного ДАІ. Но більш ефективно це звернутися до суду чи прокуратури.