В Європу на власному авто

В Європу на власному авто

Як відомо, 11 червня 2017 року для українців відкрилася можливість подорожувати країнами Європи без ускладнень та оформлення віз. Представництво МВС в особі Головного сервісного центру повідомляє про особливості здійснення подорожей Європою на власному авто та надає перелік документів, які мають бути в наявності у водія для такої мандрівки.

Отже, серед необхідних документів визначені такі:

Важливим доповненням до вищесказаного є те, що індивідуальні номери є дійсними лише в Україні. У випадку виїзду за кордон кожен транспортний засіб повинен мати номерний знак державного зразка.

Окремий документ слід мати водіям, у яких відсутнє право власності на автомобіль. Це може бути або заява чинного власника, або підтвердження права користування (чи розпорядження) його транспортом у формі відповідно оформленого документа.

Для виїзду за кордон видається свідоцтво про реєстрацію на ім’я подорожуючого, що буде чинним в період здійснення поїздки. Тим часом, свідоцтво про реєстрацію ТЗ власника чи документи, що підтверджують право користування (або) розпорядження транспортним засобом, залишаються на період подорожі у сервіс центрі МВС.

Свідоцтво, яке було видане для поїздки, має бути повернене в 10-денний термін після повернення в Україну у сервісний центр МВС !

Автомобілі, що підпадають під тимчасову заборону, що унеможливлює зняття з обліку згідно з нормою закону, до виїзду за кордон не можуть бути допущені. Виключенням є лише авто, придбані у розстрочку.

Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

інформація взята з сайту - http://hsc.gov.ua