Як вигідно продавати автомобіль в період кризи ?

Як вигідно продавати автомобіль в період кризи

Часто водії, натішившись експлуатацією авто, вирішують змінити його на щось більш нове, цікаве і практичне. Тут не завжди причиною стають труднощі у використанні, технічні негаразди тощо. Просто люди завжди прагнуть змін. А люди, які поважають себе і цінують статусні речі, перш за все, міняють автомобіль.

Загалом, кожен з водіїв має свої причини змінити авто, чи то оформлення салону, а чи технічні характеристики «залізного коня». І всіх їх об’єднує одне-єдине, але важливе запитання: то як же вигідно позбутися того автомобіля, який вже став непотрібним ?

Перш, ніж розміщувати оголошення і почати пошук покупця, варто провести спеціальну підготовку до продажу. Адже від зовнішнього вигляду салону, а також стану кузова та інших складових зовнішнього оформлення залежить, чи зупинить покупець увагу саме на вашій пропозиції.

Заходи передпродажної підготовки автомобіля

Якщо власник авто турботливо до нього ставився, то в підкапотному просторі у нього все гаразд. Не варто наводити блиск «нової копійки», але й захаращене в цьому плані авто буде продати важко. Тому варто вичистити замащені вузли і агрегати. Але, нагадаємо, не треба вимивати надто прискіпливо – це може викликати підозри.

Серед іншого, переконайтеся у якості роботи двигуна (він має запускатися в півоберта), перевірте наявність сторонніх шумів і по можливості позбудьтеся їх. Зафіксуйте розшатані деталі, які стукають під час руху машини. Також, варто перевірити стан електропроводки та замінити охолоджувальну рідину і мастило.

Готуючи до продажу, вичистіть салон за допомогою пилососу та вологої обробки. Пластикові деталі обробіть спеціальним поліролем. Перевірте, чи функціонують в оптимальному режимі тумблери, ручки і вимикачі.

Отже, проведіть такі заходи:

І головне: підготувавши авто до продажу, не забудьте поцікавитися новинами ринку та пропозиціями продавців, щоб вчасно купити собі заміну.

Де продати автомобіль, що був у користуванні ?

Легальність, заощадження часу і спрощення процедури продажу вам може гарантувати автосалон, який є своєрідним посередником між вами і покупцем. Це забезпечить вам нормальне життя, без тяганини з численними документами, спілкування з чиновниками та іншими не дуже приємними моментами оформлення купівлі-продажу авто. В основній своїй масі автосалони проводять самостійно і передпродажну підготовку, що суттєво спрощує завдання для продавця. Такі салони бережуть свою репутацію, тому виконають свою роботу на всі 100%. Але, звісно, послуги їх не безкоштовні.

На нинішньому етапі так само, як і раніше, популярністю користуються і авто ринки. Хоча, такий варіант потребує набагато більше час, адже продати швидко – значить продати дешево. Плюс до всього – ще й конкуренція з «перекупщиками», які продають за копійки биті, або витягнуті з водоймів, машини. Єдиним позитивним явищем у випадку продажу на авто ринку є постійний потік живих клієнтів.

В час технологічного прогресу, який ми переживаємо сьогодні, великою популярністю користується інтернет-торгівля. Цей спосіб здатний зацікавити широке коло покупців, і головне тут – грамотно скласти оголошення про продаж та розмістити його на популярному українському сайті.