Що нас очікує в ПДР 2017 року

ПДР в 2017 році

Люди постійно рухаються і вдосконалюють умови життя в бік власного комфорту. Одним із його складових, без сумніву, є автомобіль. Полегшити умови життя, подарувати зручність пересування, недосяжну за використання громадського транспорту, кожному з нас дарує власний автомобіль. Але найкраще, коли ви ще й керуєте авто самі. От лише купити і відразу сісти за кермо вам не вдасться: перш за все, ви маєте досконало вивчити чинні правила ПДР у 2017 році. Лише після успішно зданих іспитів можна сміливо сідати за кермо.

Перш, ніж керувати власним авто, слід досконало оволодіти і теорією, і практикою водіння. Після цього доведеться скласти екзамен, складний і серйозний з точки зору і теоретичних знань, і практичних навиків. Це досить справедливо, адже часто чиєсь життя залежить від здатності водія правильно керувати транспортом.Важливість ПДР

Одними із найважливіших норм і правил забезпечення різностороннього забезпечення гідного рівня життя українських громадян вважаються правила, які забезпечують їх здоров’я та безпеку життя. За статистикою, найвищий рівень дотримання законодавчих норм проявляється саме на дорогах. Протилежне часто спричиняє загибель тисяч людей у дорожно-транспортних пригодах. У більшості випадків у цьому винні водії через ігнорування в більшості випадків встановлених правил та їх незнання.

Державна автоінспекція намагається з усіх сил боротися з недобросовісними водіями, адже ігри з життям людини – далеко не жарти. Але, на жаль, існує корупційний момент, який перешкоджає наведенню повноцінного порядку в питанні поведінки на дорозі. Попри намагання суспільства посилити поріг відповідальності за дорожні порушення, це вдається не завжди.

Екзамен з ПДР

Щоб реалізувати себе як успішного водія транспортного засобу, чудовим засобом вважають навчання і складання відповідних іспитів. Безумовно, найкраще – відвідування автошколи, що дозволить уникнути проблем у водійській практиці. Але, щодо теорії, то тут складніше: багато що залежить від викладача, який обговорюватиме з вами ситуацію на дорозі та в ході навчання запитуватиме про нюанси поведінки в тих чи інших обставинах процесу водіння.

Оволодіти всіма необхідними знаннями, щоб адекватно поводитися на дорозі, сьогодні курсант може і самотужки. Незамінними в цьому випадку можна вважати тести ПДР 2017.

На жаль, бюрократична система ще досі вимагає надання величезної кількості документів лише для допуску до іспитів. Тут важливо врахувати все і не припуститися помилки, щоб в останній момент уникнути недопущення до іспиту ПДР. Особливу увагу слід звернути на дані прописки чи реєстрації. В тому разі, як усі бюрократичні моменти будуть подолані, невдовзі доведеться відвідати клас, оснащений комп’ютерами, для остаточної демонстрації всіх необхідних знань. Тут головне бути гранично спокійними і не намагатися скористатися «шпаргалками». Ватро повірити у власні знання.

Екзамен з ПДР України 2017 запропонує вам 20 запитань, спрямованих максимально виявити знання. На вирішення кожного питання відведена лише одна хвилина, чого цілком достатньо для пошуку відповіді. І лише дві помилки вважаються припустимими. Перевірити себе з’явиться можливість лише після складання іспиту.

На чому варто сконцентрувати увагу?

Варто усвідомлювати, що незадовільно продемонстроване знання теоретичних знань не дасть можливості скласти практику. Екзамен передбачає перевірку знань з медицини і права. Отже, уважно читайте питання білету, щоб запобігти якомусь упущенню і, як наслідок, невірній відповіді. Концентрація на кожній літері тексту запитання важлива.

Часто заплутують задачі щодо проїзду на перехресті. Тут звертайте увагу на наявність світлофору: якщо його немає, то приорітетними стають вказівні знаки. А якщо на перехресті працює регулювальник, то ні знаки, ні світловор не мають особливої важливості.

Звертайте увагу на стоянки зліва – хоча, цей маневр є рідкістю у великих містах, але в білети його додають. Деякі питання можуть поставити перед дилемою поведінки водія з габаритними вогнями. Їх можна використовувати в ході руху транспортного засобу, але особливо вони набувають важливості під час зупинки і нічні години доби.

Деякі нюанси містяться і в «трамвайних» питаннях. Насамперед, варто знати, що уявлення про приорітетність на дорозі трамвая є хибним, але поширеним. Насправді, керувати ситуаціїєю трамвай може лише за умови «рівності» на дорозі з автомобілем.

І ще одне – якщо ви хибно клікнули(мишкой) на комп’ютері, не впадайте в паніку – система зарахує лише подвійне натиснення замість вибраної відповіді. Максимальна впевненість та уважність допоможуть вам подолати «підводні камені», яких досить багато в питаннях.

Попередні тренування – можливості і користь

Можливості раціональної підготовки до екзамену сьогодні дуже численні. Існування великої кількості літератури з вивчення ПДР в Україні, технологічні можливості сьогодення, а також робота в режимі онлайн допоможуть оволодіти необхідною інформацією.

Засвоїти правила дорожнього руху допоможуть вам тести онлайн ПДР України 2017, розроблені заздалегідь і подані українською мовою. Вони дозволять і вивчати, і перевіряти себе в процесі підготовки до іспиту.

Особливої впевненості додасть можливість за допомогою серверу з тестами виявити помилки та встановити, де саме у вас пробіли в знаннях. Ця система допоможе не розгубитися в майбутньому, коли будете спілкуватися в Державній автоінспекції.

Більше того, зараз ви можете скласти екзамен з правил дорожнього руху України 2017 онлайн, без попереднього завантаження програми на ваш комп’ютер. Буде достатнім просто перейти на наш ресурс і знайти необхідну сторінку. Це дуже зручно для тих, хто стикається з навчанням ПДР.

В мережі Інтернет є багато зразків відео-уроків з Правил дорожнього руху в Україні 2017. Це спрощує навчання та, за допомогою картинок, допомагає скласти правильне уявлення розмаїтих ситуацій на дорозі, обстановку та потрібну поведінку водія. Переглядання таких відеороликів не буває зайвим.

Порушення ПДР і система штрафів ПДР

У 2017 році зросте поріг штрафів навіть за найдрібніші порушення. Система штрафів за порушення ПДР складена таким чином, що спонукає не «купувати» права, а ретельно вчитися. Наприклад, за перевищення швидкості більше, ніж 35 км/за годину, водії сучасності будуть сплачувати штраф у розмірі 510 грн. Якщо раніше інспектори не звертали увагу на перевищення швидкості руху транспортного засобу до 20 км/год, то нині це є причиною для стягнення штрафу до 255 грн. (більше 20 км/год).

Цьогоріч запроваджена так звана «бальна» система штрафів. За перевищення швидкісного обмеження на тому чи іншому відрізку шляху з водія зніматимуть від 50 до 100 балів. Якщо показник кількості балів досягає незадовільної відмітки, то це стає причиною для відбирання водійських прав. Крім того, керівництво держави планує закупівлю і встановлення на дорогах приладдя європейського зразка, яке фіксуватиме порушення тоді, коли водії про те й не здогадуватимуться.

Отже, система штрафів у 2017 році буде значно жорсткіша, ніж раніше. Щоб не позбавити життя та не завдати каліцтва іншим людям, а також не допустити штрафування за порушення, треба належно поставитися до проходження екзамену онлайн ПДР України 2017.

Онлайн-версія тестів у цьому плані дуже ефективна – ви охопите максимум теоретичних знань, спростите для себе навчання і, врешті, станете висококваліфікованим водієм.