Зміни до ПДР в питанні перевезення вантажів

ПДР в питанні перевезення вантажів

Найближчим часом будуть внесені зміни до ПДР в питанні перевезення вантажів. Буде передбачене підвищення допустимих норм перевезення в тому випадку, якщо ТЗ перевозить нероздільний вантаж.

В даному документі вказано, що маса авто з двома-трьома осями та причепом чи напівпричепом, кількість осей 2 або 3 не повинна перевищувати 40 тонн.

«Автомобиль с тремя осями с полуприцепом с двумя или тремя осями, который перевозит 40-футовый контейнер ISO, максимальная масса которого составляет 45 тонн, в рамках мультимодальных перевозок не должна превышать 44 тонны. А на установленных Укравтодором и Национальной полицией маршрутах — 46 т», — говорится в проекте.

На даний час в правилах дорожнього руху вказано, що маса транспортного засобу який перевозить вантажі не повинна перевищувати більше як 40 тонн, а для автомобілів які перевозять контейнери (здійснення мультимодального перевезення) більше ніж 44 тонн.

На встановлених маршрутах Укравтодором та Державтоінспекцією, перевезення вантажу - загальна маса ТЗ не повинна бути більше 46 тонн.

Министр инфраструктуры Владимир Омелян ранее рассказывал, что в 2016 году отремонтировано максимальную за 10 лет протяженность дорог, ликвидировано 66% ямочности, почти 22 тыс. км разметки нанесено, установлено 60 тыс. дорожных знаков.

Голова Кабінету Міністрів Володимир Гройсман вважає, що до 2020 року аварійність на українських дорогах знизиться на 30%.