В Україні почали діяти нові ПДР

В Україні почали діяти нові ПДР

У зв'язку з прийняттям Закону України Про Національну поліцію. Вже із 07.11.2015 року в Україні вступили в дію нові правила дорожнього руху.

А саме, порушення на дорогах будуть фіксувати автоматичні відеокамери (де будуть встановленні камери фіксації, ще невідомо). Повідомлення про порушення ПДР, які були зафіксовані автоматичною відеокамерою на протязі 3-х днів буде надсилатися водію поштою, телефоном або на (e-mail) - якщо водій зареєструється на відповідному сайті.

Штраф за порушення ПДР можна буде сплатити на місці, штраф накладатимуть не тільки на власників авто, але і водіїв ТЗ. Кожному водію у рік будуть давати 150 балів - та за перші 3 порушення можна буде розрахуватися цими балами (буде відправлене повідомлення про зняття балів за порушення ПДР). Балами розрахуватися можливо лише, якщо порушення зафіксовано фото-відео приладами, а якщо порушника зупинив поліцейський то вже балами розрахуватися не можна.

За кожне порушення будуть знімати по 50 балів. Штраф слід сплатити на протязі одного місяця або оскаржити на протязі 10 днів, інакше доведеться платити вдвічі. Також буде стягуватися пеня.

Вже із 07.11.15 будуть працювати евакуатори. Вони будуть забирати на штраф площадку автомобілі які стояли неправильно, без власників та без складання протоколу.

Перелік порушень за які можливо розрахуватися балами: