Автоматична фіксації порушень ПДР

Автоматична фіксації порушень ПДР

У Верховній Раді схвалили дорожні новації. А саме повернули листи щастя з фото-відео доказами правопорушення.

Новий закон передбачає, що відеокамери будуть розміщенні на дорогах так як це в країнах Європейського союзу.

Квитанції за правопорушення будуть надсилатися в автоматичному режимі власнику автомобіля за порушення пдр разом із доказами порушення.

В законі передбачено, що власник автомобіля може з'ясувати чи він був за кермом у той момент коли було здійснено правопорушення чи інший водій.

У законі вказано, що квитанцію можна буде оскаржити в суді, також в законі прописали систему штрафних балів.

Кожен водій буде мати 150 балів на рік, які будуть зніматися автоматично - це робитимуть після фіксації (відеокамерою) за порушення правил дорожнього руху.

За перевищення швидкості зніматимуть - 20 балів, переїзд на червоне світло - 30 балів, розмова по мобільному - 30 балів, паркування на зупинці громадського транспорту - 30 балів, парковка на смузі громадського транспорту - 50 балів, перетин залізничної колії на червоний колір - 50 балів, перевищення на 50 км. швидкості від дозволеної - 50 балів.

Коли бали закінчаться - водію доведеться платити штраф. Грошовий штраф водію доведеться заплатити протягом місяця інакше його розмір штрафу буде у два рази більше.

Також працівникам нової поліції може дістатися право накладати штраф на місці порушення, а вилучення посвідчення водія буде можливо лише після рішення суду.